VORMGEVER | Stan van Adrichem
Vormgever Stan van Adrichem denkt graag met jou mee over de vormgeving.
Over Stan van Adrichem
Eindelijk is het manuscript van je boek dan af. Het wordt een kijkboek of juist een boek met alleen maar tekst. De volgende stap is dat het een echt boek gaat worden, met een fraaie omslag en een heldere opmaak. Dat kun je aan de uitgever overlaten maar je zou ook voor iemand kunnen kiezen die jouw boek net dat beetje meer vorm kan geven. Ik ben een vormgever die van veel markten thuis is. Grafische vormgeving, fotografie, illustratie en ook de opmaak van boeken.
Als je voor mij kiest, dan beginnen we met overleggen. Over de tekst, de foto’s, de illustraties, de omslag en alles wat er nog meer bij komt kijken. Ik kan jou advies geven over de vormgeving van jóuw boek. Want wat jij met jouw boek wilt is belangrijk, jij hebt het laatste woord. Uiteindelijk ben ik een ambachtsman bij wie de klant nog altijd koning is. Heb je belangstelling? Kijk eens op mijn site of neem contact op voor een gratis consult.
PRIJZEN VORMGEVER
Wil je écht wat bijzonders of een bookdesign in je eigen huisstijl? Schakel dan een externe vormgever in. Wij werken met “dreamteams” van externe professionals, zodat jij als uitgever/auteur meer keus hebt. Maak wel altijd vooraf duidelijke afspraken over de prijs, opdracht en doorlooptijd. Natuurlijk is de prijs een belangrijke factor, maar zorg ook dat je een goede klik hebt met je vormgever en dat de ontwerpstijl aansluit bij jouw smaak. De werkwijze kan verschillen per vormgever, dus check even de voorwaarden en portfolio op hun eigen website. Aan de tekst op deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend.
ONTWERP BINNENWERK | € 50,- excl. btw per uur
ONTWERP OMSLAG | vanaf € 100,- excl. btw
EXTRA INFO | Voor elk project maak ik een offerte op maat.
NEEM CONTACT OP MET STAN |
Via onderstaande lijst kun je kiezen uit diverse vormgevers, waarmee wij prettig samenwerken. Wij noemen dat ons “dreamteam”. Het zijn externe vormgevers (dus NIET bij ons in dienst) en je kunt rechtstreeks contact met hen opnemen.
Daniëla Postma heeft zich gespecialiseerd in schrijfcoaching, redactie én vormgeving van levensverhalen.… | MEER
Illustrator Hans Swaep is veelzijdig en brengt een schat aan ervaring mee, waardoor een unieke uitstraling gegarandeerd is.… | MEER
Raymond Zachariasse noemt zichzelf een creatief schrijver. Dit houdt in dat hij naast het schrijven ook tekent en beide zaken graag combineert.… | MEER
De ontwerpen van vormgever Vincent van der Vliet hebben nét dat tikje brutaliteit.… | MEER
Vormgever Aad Wagner maakt opvallende boekontwerpen die passen bij de huisstijl van jouw bedrijf.… | MEER
Vormgever Stan van Adrichem denkt graag met jou mee over de vormgeving. Over Stan van Adrichem Eindelijk is het manuscript van je boek dan af. Het wordt een kijkboek of juist een boek met alleen … | MEER
Illustrator Nynke Boelens maakt illustraties voor (kinder)boeken die de lezers prikkelen.… | MEER
Vormgever Annemiek van de Pol is zeer ervaren en weet van hectische informatie tóch een overzichtelijk ontwerp te maken.… | MEER
Vormgever Rico van Upryse maakt goed doordachte ontwerpen voor boeken.… | MEER
Ervaren prof! Vormgever Anja Schaller geeft jouw boek een professionele uitstraling.… | MEER
Vormgever Josefine Sweerman voert ook een complexe opmaak nauwgezet uit.… | MEER