PERSBERICHT | Verslavende Verzen
Column in LEF-magazine nu in boekvorm verkrijgbaar.
Persbericht 18 juli 2017
Sittard, 18 juli 2017 – De Sittardse dichter Chris Lagerwaard (1977) timmert flink aan de weg. Onlangs verscheen zijn tweede gedichtenbundel “Verslavende Verzen” bij BestelMijnBoek. Zijn eerste bundel “Gesloten Hart” werd in 2012 uitgegeven. Sinds die tijd is Lagerwaard een graag geziene gast op poëziepodia in diverse steden in Nederland, waar hij zijn gedichten, vaak doorspekt met humor maar altijd herkenbaar voor het publiek, met verve voordraagt.
Over Chris Lagerwaard
Chris Lagerwaard had tijdens zijn schooltijd al interesse in schrijven, maar koos voor een opleiding als verpleegkundige. Hij ging aan de slag in de geestelijke gezondheidszorg en specialiseerde zich als hulpverlener in de verslavingszorg. Als zodanig werkte hij op een methadonpost en in de gebruikersruimte. Naast de ambulante zorg was hij werkzaam in diverse klinische omgevingen, waaronder een privékliniek. Momenteel werkt hij in de forensische psychiatrie. Zijn werk vormt voor hem een onuitputtelijke bron voor verhalen en gedichten, alhoewel hij naar eigen zeggen ook inspiratie haalt uit muziek en alledaagse gebeurtenissen.
Lagerwaard over het ontstaan van Verslavende Verzen: `Sinds 2015 ben ik gastblogger voor het magazine LEF, een tijdschrift voor verslaafden in herstel en hun naasten. Meestal schrijf ik hiervoor maandelijks een gedicht. Het magazine vroeg of ik wilde meewerken aan een gebundelde uitgave van mijn bijdragen van de afgelopen twee jaar en daar heb ik uiteraard volmondig ja tegen gezegd!’
De bundel, die vanaf augustus als welkomstcadeau aan nieuwe LEF-abonnees wordt aangeboden, is verkrijgbaar via Bol.com en de webwinkel van LEF-magazine.
Titel | Verslavende Verzen
Auteur | Chris Lagerwaard
ISBN | 978-94-6247-069-9 / 9789462470699
PRIJS | € 14,95
===============================================
Noot voor de redactie:
De bijgevoegde foto mag vrij van rechten gebruikt worden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Chris Lagerwaard op 0655243155 of via chrislagerwaard@live.nl, of met de redactie van LEF-magazine, Pascal van Oirschot of Linda van Doorn via 088-1230200 of Pascal@lef-magazine.nl of linda@lef-magazine.nl
Met trots en plezier wil ik u informeren betreffende de publicatie van mijn boek ‘Wetenschappelijk BBQ’en? Ja, … | MEER
Belarus, een actueel thema.… | MEER
Trots op onze auteurs, die de kranten haalden met hun boeken!… | MEER
Moeder maakt kookboek voor verstandelijk beperkte zoon.… | MEER
Emeritus predikant Gerrit Jan Martens schrijft een woordenboek over het Sallands.… | MEER