Call  customer supportCall customer support 015-8877910
BestelMijnBoek.nl
  • Login +

    Login

    Lost password?

    First time here? Create your account

Search
0
  • No products in the cart.
  • PRIJSLIJST
  • STAPPENPLANSTAPPENPLAN
    • STAPPENPLAN
      • STAP 1 | auteursbegeleiding
      • STAP 2 | offerte vragen
      • STAP 3 | boek schrijven
      • STAP 4 | boekomslag
      • STAP 5 | binnenwerk
      • STAP 6 | boek drukken
      • STAP 7 | boek verkopen
      • STAP 8 | boekpromotie
    • AUTEURSBEGELEIDING
      • INFO | ons verhaal
      • GRATIS | email begeleiding
      • GRATIS | introductiegesprek
      • GRATIS | voorbeeldboek
      • INFO | prijslijst
      • INFO | direct offerte
  • BOOKSHOPBOOKSHOP
    • POPULAIRE CATEGORIEN
      • nieuw
      • gedichten
      • romans
      • reisverhalen
      • levensverhalen
      • kinderboeken
      • levensbeschouwing
      • geschiedenis
      • studieboeken
      • erotiek
    • EDITORS CHOICE
      • nieuwe bezems
      • Liever goed sterven
      • krachtplek
      • De herkansing
      • rode lippen
  • contact

persbericht | De elzas – reizen door een wijnparadijs

De eerste reisgids over de Elzaswijnen sinds 1993.

 

Elzas wijnPersbericht 20 juni 2015

Op 9 september dit jaar wordt de wijnreisgids ‘De Elzas: reizen door een wijnparadijs’ feestelijk gelanceerd in Haarlem, bij Wijnbar Wijn & Ko. Joost Molegraaf, de oprichter van het genootschap De Vergeten Koningin en verantwoordelijk voor de gelijknamige website over Elzaswijnen, presenteert dan met gepaste trots zijn reisgids. Het is de eerste Nederlandstalige reisgids over de Elzaswijnen sinds de jaren negentig toen Hubrecht Duijker zijn ‘reisgids voor wijn- en fijnproever: de Elzas’ uitbracht. Tegelijk met de Nederlandse editie lanceert Joost Molegraaf een Engelstalige versie van de gids, onder de titel ‘Alsace: travelling through a wine paradise’.

 

Presentatie “De Elzas”

De presentatie van ‘De Elzas: reizen door een wijnparadijs’ vindt plaats in wijnbar Wijn & Ko, door ‘Grootspraak’ uitverkoren tot wijnbar van 2015. Vanzelfsprekend worden tijdens deze presentatie wijnen uit de Elzas geschonken. Een eerste exemplaar van de reisgids wordt overhandigd aan Edwin Raben, vermaard sommelier en groot liefhebber van de Elzaswijnen.

  • Tijdstip: woensdag 9 september 2015 om 16.00 uur
  • Locatie: Wijn & co – Turfmarkt 20 – Haarlem
  • Uw gastheer: Joost Molegraaf

 

Reisgids door wijnparadijs Elzas

In zijn reisgids neemt Joost Molegraaf de lezer mee door het wijnparadijs dat Elzas heet. In ruim tien jaar heeft hij een grote passie ontwikkeld voor dit zeer gevarieerde wijngebied tussen Vogezen en Rijn. Zowel voor de geestdriftige liefhebber als voor de kritische professional biedt de reisgids een scala aan bekende en juist ook minder bekende wijnproducenten. Ook de tourist die een weekendje Elzas doet, zal in deze uitgave zeker iets van zijn gading vinden. In totaal kan je een keuze maken uit 81 wijnproducenten, verspreid over het gehele gebied. De aanbevolen wijnboeren zijn geordend in kleinere gebieden, zodat iedereen de wijnontdekkingstochtjes goed kan plannen. De aandacht gaat uit naar goede, interessante en veelal betaalbare wijnboeren. Maar ook de beroemde wijnhuizen van de Elzas komen aan bod. Samen met de toegankelijke informatie over de druivenrassen, de wijnen en de wijngaarden is deze gids een enthousiasmerende metgezel voor iedereen die de Elzas bezoekt.

 

‘De vergeten koningin’: passie voor Elzaswijn

Bij een tussenstop in het plaatsje Barr tijdens een vakantie in 2002 ontluikt een liefde voor de wijnen van de Elzas, een liefde die in de loop der jaren uitgroeit tot een ware passie. Joost Molegraaf raakt diep onder de indruk van de veelzijdigheid en kwaliteit van de Elzaswijn, net als van de toegankelijkheid, vriendelijkheid en gulheid van de lokale wijnboeren. De regio telt meer dan honderd wijndorpen langs de door de heuvels slingerende Route des Vins. De dorpen en stadjes weerspiegelen de eeuwenoude geschiedenis van de Elzas onder Duitse en Franse invloed in fraaie pleintjes, smalle straatjes en schilderachtige vakwerkhuizen. In de heuvels getuigen de kastelen en ruïnes van de roerige periodes in de Elzas. De restaurants bewijzen dat ze in de Elzas alles weten over prachtige combinaties van spijs en wijn. En de mensen zijn vrijwel zonder uitzondering vriendelijk en hartelijk, ook in de toeristische oorden. Het Franse joie de vivre gecombineerd met de Duitse Gemütlichkeit.

Het is een gebied met honderden wijnboeren, die een schier oneindige variatie aan wijnen maken en bij wie je bijna altijd onaangekondigd kunt binnenlopen om een of meer wijnen te proeven. Omdat het wijngebied ondanks de prachtige wijnen toch nog relatief onbekend is, is de Elzas voor Joost Molegraaf ‘de vergeten koningin’.

Na 9 september is dit boek te bestellen via www.bestelmijnboek.nl en www.bol.com:

  • Auteur: Joost Molegraaf
  • Titel: De Elzas | Reizen door een wijnparadijs  of Alsace | Travelling through a wine paradise
  • ISBN 9789082388909 of 9789082388916
  • Prijs 19,95 Euro

 

===============================================

Noot voor de redactie:

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met
Joost Molegraaf via joost-hendrik@planet.nl of 06 53512384.

 

wijngids elzas

 

wijngids elzas

 

wijngids elzas

 

Boekpresentatie op 9 september 2015

Joost Molegraaf -  Elzas

Joost Molegraaf -  Elzas

Joost Molegraaf -  Elzas

Joost Molegraaf -  Elzas

Joost Molegraaf -  Elzas

 

 

 

 

1001 tips voor auteurs

aanleveren bestanden auteursbegeleiding auteursrecht bestellen bibliotheek blog boekomslag ontwerpen boek ontwerpen boekpresentatie boekpromotie boek schrijven boek uitgeven boek verkopen bookreviews booktrailer crowdfunding dreamteam e-book editor eigen beheer events flaptekst foto's google/SEO in de krant levensverhaal nieuws offerte onze auteurs persbericht personal branding proeflezen profielfoto pseudoniem Q&A royalty's schrijfcoach schrijfcursus social media stappenplan uitgeverij uitvoering & oplage verkoopkanalen video website

 

MEER BOEKENNIEUWS

 

ENZO SISTO | Wetenschappelijk BBQ'en? Ja graag!
PERSBERICHT | Wetenschappelijk BBQ’en? Ja, graag!

Met trots en plezier wil ik u informeren betreffende de publicatie van mijn boek ‘Wetenschappelijk BBQ’en? Ja, … | MEER

BAS VAN DER PLAS | Belarus is geen Rusland
PERSBERICHT | Belarus is geen Rusland

Belarus, een actueel thema.… | MEER

Managementboek
2022 | In de krant

Trots op onze auteurs, die de kranten haalden met hun boeken!… | MEER

MARGO BRESSER | Kook mee met Robin
PERSBERICHT | Kook mee met Robin

Moeder maakt kookboek voor verstandelijk beperkte zoon.… | MEER

De taal van Ommen en contreien
PERSBERICHT | De taal van Ommen en contreien

Emeritus predikant Gerrit Jan Martens schrijft een woordenboek over het Sallands.… | MEER

 

Comments: 0 Tags: in de krant LOVE IT, SHARE IT
facebook twitter google pinterest

Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

info zoeken

prijslijst
stappenplan eigen boek uitgeven
afspraak met Esther Kraaijenbrink

stappenplan

STAP 1 | auteursbegeleiding
stap 1 | auteursbegeleiding
stap 2 | offerte vragen
stap 2 | offerte vragen
stap 3 | boek schrijven
stap 3 | boek schrijven
stap 4 | de boekomslag ontwerpen
stap 4 | de boekomslag ontwerpen
stap 5 | het binnenwerk ontwerpen
stap 5 | het binnenwerk ontwerpen
stap 6 | bestanden aanleveren
stap 6 | bestanden aanleveren
stap 7 | voorverkoop
stap 7 | voorverkoop
stap 9 | boek verkopen
stap 9 | boek verkopen
stap 10 | boekpromotie
stap 10 | boekpromotie

zoek op onderwerp

aanleveren bestanden auteursbegeleiding auteursrecht bestellen bibliotheek blog boekomslag ontwerpen boek ontwerpen boekpresentatie boekpromotie boek schrijven boek uitgeven boek verkopen bookreviews booktrailer crowdfunding dreamteam e-book editor eigen beheer events flaptekst foto's google/SEO in de krant levensverhaal nieuws offerte onze auteurs persbericht personal branding proeflezen profielfoto pseudoniem Q&A royalty's schrijfcoach schrijfcursus social media stappenplan uitgeverij uitvoering & oplage verkoopkanalen video website
ABOUT US

Overweeg je zelf een boek uit te geven? Levensverhaal, gedichten of roman? Start vandaag nog met het stappenplan!

Customer support: 015-88 77 910

Send a message here

NIEUWE BOEKEN
  • Mangga, mangga val naar beneden editors choice, geschiedenis, levensverhalen, nieuw € 23,95
  • Goudkoorts | Hans van Heesch Goudkoorts geschiedenis, nieuw, romans € 22,95
editors choice
  • ADEMLOOS VRIJ | Gerda Van der Velden Ademloos vrij geschiedenis, levensverhalen, nieuw € 18,95
  • Frits Quadekker | De verdwenen notaris De verdwenen notaris editors choice, nieuw, romans € 16,95
Last posts
ENZO SISTO | Wetenschappelijk BBQ'en? Ja graag!
PERSBERICHT | Wetenschappelijk BBQ’en? Ja, graag!

Met trots en plezier wil ik u informeren betreffende de …| MEER

BAS VAN DER PLAS | Belarus is geen Rusland
PERSBERICHT | Belarus is geen Rusland

Belarus, een actueel thema.…| MEER

copyright 2018 - BestelMijnBoek.nl

CLOSE